Kargolama ve Teslimat

Kargo ve Teslimat
İster önceden sipariş vermiş olun, ister ürününüze bir an önce ihtiyacınız olsun, paketinizi mümkün olan en hızlı ve uygun fiyata almanızı istiyoruz.
 
Siparişiniz kargoya verildiğinde size teslimat yöntemini, tahmini varış tarihini ve (varsa) diğer takip ayrıntılarını içeren bir gönderi e-postası göndereceğiz. Takip bilgilerini aramak için sipariş geçmişinize de gidebilirsiniz. Gönderim ücretiniz, bulunduğunuz yere ve siparişinizin boyutuna bağlı olacaktır.
 
2.785 TL (KDV Hariç) üzerindeki tüm siparişler için ücretsiz kargo sunuyoruz.
2.785 TL (KDV Hariç) altındaki tüm siparişlerde kargo ücreti dahil 95 TL + KDV'dir.

Montaj Hizmeti
Ankara, İstanbul ve Viyana'da üretim ve montaj ekiplerimiz bulunmaktadır. Bu şehirlerde direkt montaj hizmeti alabilirsiniz.
Diğer şehirler için planlı üretim ve montaj ekipleri iş birliği ile çözüm sağlamaktayız.

Ekspres Kargo
Ürün açıklamasında aksi belirtilmedikçe, Türkiye içi teslimatlarda için 2-3 iş günü hedefliyoruz. Hava şartlarının ve kargodaki yoğunlukların da gecikmelere neden olabileceğini lütfen unutmayın.

Yurtdışı Siparişleri
Yoğun olarak Avrupa bölgesine DHL Express ile kargo gönderimi yapmaktayız. Ayrıca büyük ölçülü tabelalar için uçak ve karayolu taşımacılığı ile sevkiyat yapıyoruz. Avusturya, Viyana bölgesinde de üretim ve montaj yapmaktayız. Detaylı bilgi için bize 0850 532 02 03 numaralı Whatsapp destek hattımızdan ulaşabilirsiniz.