Sıkça Sorulan Sorular

Nasıl sipariş verebilirim?
Tabela.com.tr güvenli e-ticaret alt yapısına sahiptir. Tüm ürünlerde sipariş sadece site üzerinden verilmektedir. Ürünleri sepete ekledikten sonra ödeme ekranında adres ve diğer bilgileri girdikten sonra kartınız ile ödeme yapabilirsiniz veya yine ödeme adımına geçtikten sonraki ekranda Havale – EFT seçeneğini seçip işleminizi tamamlayabilirsiniz.

Tasarım hizmeti veriyor musunuz?
Evet, Kapı Tabelası ve Baskılı Display Sistemleri kategorisinde yer alan tüm ürünler için bize ulaştırdığınız logo ve yazı içeriğiyle ilgili tasarımı yapmaktayız.

Üretim öncesinde siparişe ait tasarımı görebilecek miyim?
Evet, 0850 532 02 03 no’lu whatsapp destek hattından tasarım ekibi size ürün tasarımını gönderecek ve üretim için onay isteyecektir.

Ürünler ne zaman elime geçer?
Siparişiniz siz üretim onayı (standart ürünler haricinde) verdikten sonra 48 saat içerisinde Aras Kargo‘ya teslim edilecek ve kargo takip kodu sizinle paylaşılacaktır. Yüksek adetli siparişlerde süre sipariş verenle anlık olarak paylaşılacaktır.

Şirket için fatura kesebiliyor musunuz?
Evet, e-Fatura mükellefiyiz ve tüm faturalar bu kapsamda sizin ödeme ekranında doldurduğunuz fatura bilgilerine göre otomatik kesilir ve e-Posta adresinize gönderilir. (Fatura size yaklaşık 5 dakika içerisinde gönderilir)

Sipariş iade süreci var mıdır?
Evet, Tüketici Hakları Kanunu’na göre iade süreci işletilmektedir. Kişiye özel ve sipariş usulü üretilen ürünler iade kapsamında değildir.

Siparişimi tabela.com.tr merkezinden alabilir miyim?
Tüm teslimatlar Aras Kargo aracılığı ile yapılmaktadır. Elden teslimat yöntemi bulunmamaktadır.

Sitenizde bulamadığım bir ürün var nasıl teklif alabilirim?
Sitemizdeki Teklif İste sayfasından teklif alabilirsiniz.

Kartvizit yapıyor musunuz?
Hayır.

Logo tasarımı yapıyor musunuz?
Hayır, logo tasarımı yapılmamaktadır.