Sıkça Sorulan Sorular

Tabela.com.tr sitemiz üzerinden alışveriş ve diğer tüm işlemler ile ilgili sorularınızın cevabını bulabilirsiniz.

Tabela.com.tr güvenli e-ticaret alt yapısına sahiptir. Tüm ürünlerde sipariş sadece site üzerinden verilmektedir. Ürünleri sepete ekledikten sonra ödeme ekranında adres ve diğer bilgileri girdikten sonra kartınız ile ödeme yapabilirsiniz veya yine ödeme adımına geçtikten sonraki ekranda Havale – EFT seçeneğini seçip işleminizi tamamlayabilirsiniz.

Evet, Kapı Tabelası ve Baskılı Display Sistemleri kategorisinde yer alan tüm ürünler için bize ulaştırdığınız logo ve yazı içeriğiyle ilgili tasarımı yapmaktayız.

Evet, 0850 532 02 03 no’lu whatsapp destek hattından tasarım ekibi size ürün tasarımını gönderecek ve üretim için onay isteyecektir.

Siparişiniz siz üretim onayı (standart ürünler haricinde) verdikten sonra 48 iş saati içerisinde Yurtiçi Kargo‘ya teslim edilecek ve kargo takip kodu sizinle paylaşılacaktır. Yüksek adetli siparişlerde süre sipariş verenle anlık olarak paylaşılacaktır.

Evet, e-Fatura mükellefiyiz ve tüm faturalar bu kapsamda sizin ödeme ekranında doldurduğunuz fatura bilgilerine göre otomatik kesilir ve e-Posta adresinize gönderilir. (Fatura size yaklaşık 5 dakika içerisinde gönderilir)

Tüm teslimatlar Yurtiçi Kargo aracılığı ile yapılmaktadır. Elden teslimat yöntemi bulunmamaktadır.

Sitemizdeki Teklif İste sayfasından teklif alabilirsiniz.

Pazar,Pazartesi,Salı,Çarşamba,Perşembe,Cuma,Cumartesi
Ocak,Şubat,Mart,Nisan,Mayıs,Haziran,Temmuz,Ağustos,Eylül,Ekim,Kasım,Aralık
Stoklar azalıyor. En fazla [max] adet ürün mevcut.
Alışveriş sepeti

Sepetiniz boş.

Mağazayı Ziyaret Et