Turhan Y. / TARGET Spor

Samimi ve profesyonel yaklaşımları ile müşteri isteklerini sabırla dinleyerek %100 müşteri memnuniyeti sağlayan güler yüzlü, profesyonel çözüm ortağı.
Teşekkürler TAPP Endüstriyel Reklam…

G. YÜCEL / Bahçeşehir Ortodonti

Kliniğimizin açılış sürecinde hızlı çözümlere ve titizlik gerektiren detaylara ihtiyaç duyduk. TAPP Reklam bu süreçte her zaman profesyonel ve hızlı çözümlerle yanımızdaydı. Birlikte çalışmaya devam ediyoruz. Özen ve ilginiz için teşekkür ederiz.

B. POLAT / GOOD BEEF

Uzman kadrosuyla ve kurumsal alt yapısıyla gerçekten şirketimizin ihtiyaçlarını ziyadesiyle karşıladılar. Yapmış oldukları işteki profesyonel yaklaşımlarını takdir ederek dostlarımızın da Tapp reklamla iş birliği yapması için teşvikte bulunuyoruz. Biz de çalışmaya devam ediyoruz.
Teşekkürler TAPP Endüstriyel Reklam

Özgür KARADAĞ / OYAK Beton İç Anadolu Bölge Müd. / İSG-Ç Sorumlusu

Sektöre ve yaptığımız işe özel ihtiyaçlarımızı, yaratıcı tasarımları ile bize çözüm ortağı olan TAPP Endüstriyel Reklam ailesine teşekkür ederiz. Çalışma prensiplerimize ve memnuniyetimize önem veren TAPP ailesi ile yenilikçi tasarım ve ürün çözümlerimize devam edeceğiz.

Emirhan D. / Vamos Sports Complex

Vamos Sports Complex olarak üyelerimizin karşısına her zaman yeni, farklı ve bize özel tasarımlarla çıkmaya özen gösteriyoruz. Ortaya çıkan her işin bir öncekinden iyi olması gerekiyor. Bu sebeple, tasarım ve üretim süreci genelde hem bizler için, hem de üretici için yıpratıcı olabiliyor. TAPP Endüstri ile bu yıpratıcı süreci yaşamıyoruz.
TAPP ekibinin kullandığı malzemeye ve donanıma olan hâkimiyetini; bizlere sundukları yaratıcı çözüm önerileri ve ortaya çıkan son ürünün kalitesinden anlayabiliyoruz.
İşlerine gösterdikleri özen, kullanılan malzemelerin kalitesi, imalat öncesi ve sonrası her daim ulaşılabilir olmaları, zamanında teslim gibi özellikleri TAPP Endüstri’nin en güvenilir çözüm ortaklarımızdan birisi olduğunu her defasında ortaya koyuyor.