Tabela.com.tr TEDX’te!

Tabela.com.tr Lansmanı ve TEDxMETUAnkara 2018

Türkiye’de farklı disiplinlerde çalışmış ve ses getirmiş konuşmacıları ağırlayan TEDxMETUAnkara 2018 etkinliğinde girişimcilere ve X’e değer veren katılımcılara Tabela.com.tr’nin kullanımını anlattık. Aldığımız geri bildirimlere göre geliştirmeye devam ettiğimiz bu projemizi  TEDxMETUAnkara 2018 etkinliğinde ziyaretçilerle buluşturduk. Gelişimin ve üretmenin bir yol olduğunu konuşmacılarla birlikte pekiştirdiğimiz ve bunu sürdürmenin mutluluğunu bizimle paylaşan TEDxMETU ekibine teşekkürlerimizi bir kere daha iletmek isteriz.

TEDxMETUAnkara 2018 Altın Sponsoru – Tabela.com.tr ve TAPP Endüstriyel Reklam A.Ş.

Etkinlik Sayfası: https://www.tedxmetuankara.com/partnerlerimiz-2018

TEDx Nedir?

TED, Paylaşmaya Değer Fikirlere adanmış kâr amacı gütmeyen bir kuruluştur. 30 yıl önce California’da dört günlük bir konferans olarak başlamasının ardından, günümüzde amacını destekleyen pek çok projeye sahiptir. Yılda iki kere düzenlenen TED Konferansları dünyanın önde gelen düşünürlerini ve üreticilerini 18 ya da daha kısa süreli konuşmalar yapmaya davet etmektedir. Sonrasında da bu konuşmaların pek çoğu TED.com’da ücretsiz olarak yayınlanmaktadır. Şimdiye kadar konuşmuş isimlere bir kaçı Bill Gates, Jane Goodall, Elizabeth Gilbert, Sir Richard Branson, Nandan Nilekani, Philippe Starck, Ngozi Okonjo-Iweala, Sal Khan ve Daniel Kahneman örnek verilebilir.

Yıllık TED Konferansı her bahar Britanya Kolumbiyası, Vancouver’da düzenlenir. TED’in medya girişimleri arasında günlük yeni TED konuşmalarının yayınlandığı TED.com; altyazı ve etkileşimli dökümlerin yanı sıra dünya çapında gönüllülerin yaptığı çevirilerin olduğu Open Translation Project ve eğitim girişimi TED-Ed bulunmaktadır. TED aynı zamanda her yıl dünyayı değiştirmeyi hedefleyen sıradışı insanların hayallerini eyleme dökmelerine yardımcı olan TED Prize, bireylerin veya grupların kendi organize ettikleri yerel TED tarzı etkinlikleri destekleyen TEDx programı, ve dünya çapında yenilikçilerin projelerinin etkilerini artıran TED Fellows programının da kurucusudur.